Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum"

2 posters
YazarMesaj
KARAGUMRUKLU
Aktif Üye
Aktif Üye
KARAGUMRUKLU

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 117
<b>Forum Puanı</b> Forum Puanı : 10893
<b>Teşekkür Sayısı</b> Teşekkür Sayısı : 0
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/12/93
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/09
<b>Yaş</b> Yaş : 30

Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum" Empty
MesajKonu: Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum"   Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum" Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:06 pm

Bds: “Spawn’ı SK’da Göremiyorum”

HLTV.org, SK Gaming’in yöneticisi Andreas Thortensson “bds” ile İsveçli takımın son zamanlardaki performansı ile ilgili bir röportaj yaptı. Biz de bu röportajı sizin için Türkçe’ye çevirerek yayınlıyoruz.

SK Gaming, yarı finalde H2k-Gaming’e yenilerek bu seneki World Cyber Games turnuvasına katılmaya hak kazanamadı. IOF Final 4’de ise Begrip Gaming’e 2-0 kaybederek yarı finale bile çıkamadı.

Marcus “zet” Sundström‘un Global Challenge Cologne için Almanya’ya giden Köln uçağını kaçırmasıyla birlikte takımını turnuvada yalnız bırakması çok sert tepkilere neden oldu.

Bu röportajda “bds” Sundström’ün durumu ve Abdisamad Mohamed “SpawN” ‘ın takıma tekrar geri dönme olasılığı hakkında kendi görüşlerini anlattı.

Tharstensson, HLTV.org’un Johan Klasson “face” ve Frej Sjöström “KHRYSTAL” için 20.000 Euro’luk bütçe ayırıp ayırmadıkları sorusuna cevap vermekten kaçındı.

HLTV.ORG: zet uçağı kaçırdı ve Köln’de yapılan Global Challenge turnuvasına katılamadı. Herhangi bir disiplin cezası alması mümkün mü?

BDS: Evet. Bu kesinlikle kabul edilemez bir hareketti. Kendi takımını, ESL’yi, sponsorlarımızı ve en önemlisi taraftarlarımızı yüz üstü bıraktı.

HLTV.ORG: Takımın sahiplerinden biri olarak, bir oyuncunun uçağı kaçırarak turnuvaya katılamamasına nasıl bakıyorsun?

BDS: Çok net bir şekilde açıkladığım gibi. Profesyonel bir oyuncu kesinlikle böyle bir şey yapamaz.

HLTV.ORG: SK’nın yeni oyuncusu zneel, ilk turnuvada çok iyi bir oyun çıkardı fakat IOL Final’de kendini gösteremedi. zneel’in Sk’ya katkısı hakkında ne düşünüyorsun?

Dürüst olmak gerekirse ben oyuncuların takıma katkıları ve yetenekleri ile ilgilenmiyorum. Ben tamamen karar verme ve oyuncular hakkında yorum yapma konusunda Anton’a (Manager) güveniyorum.

HLTV.ORG: Tentpole ve SK arasında yaşanan tartışmalı durumu ele alırsak, rakaka bir yorumunda “Takımın gecikmiş maaşları için yapılan eleştirileri sonucu uzaklaştırılmıştır.” diye konuşmuştu. Bu konu hakkında ne söylemek istersin?

BDS: Bu konu Tentpole ve SK Gaming arasında olduğu sürece detaylı açıklama yapmak istemiyorum. Şunu söyleyebilirim ki gerçek sorun kesinlikle bu değildi.

HLTV.ORG: Evsiz kalan eski MYM takımı için bazıları SK’nın Polonyalı takımı alacağı konusunda görüş belirtiyor. Bu İsveçli takımın gerçekten dikkate aldığı bir durum mu?

BDS: Counter-Strike takımının arkasında İsveçlilerin olduğu konusunda bir çok hikaye var. Bu durum ilerde değişiklik gösterir mi bilemem ama MYM’nin bizim yeni takımımız olacağı kesinlikle doğru değil.

HLTV.ORG: Geçmişte SK’nın iki erkek takımı vardı. İleride buna benzer bir senaryo düşünebilir miyiz?

BDS: Hayır, ilerde yeni takım almayacağız. 2 takım almamızın gerçek nedeni ESL Pro Series’e katılabilmekdi.

HLTV.ORG: Şu anda SK Gaming’in başarısız olmasının sebebi nedir?

BDS: Bence şu anda taktik ve yetenek açısından diğer takımların gerisindeyiz. Ayrıca rakipleri incelemekte yetersiziz. Vasıflı olmak kesinlikle en önemli farktır.

HLTV.ORG: Biraz önce IOL Finallerinde, allen, fragbite’e SK’nın Snajdan ile antrenman yaptığını söyledi. Gerçekten böyle ise neden turnuvada onu kullanmadınız?

BDS: Takımlar çoğu kez diğer oyuncularıyla antrenman yaparlar. Bu çok yaygındır.

HLTV.ORG: Bildiğiniz gibi, SpawN, Zear Gear ile anlaşmaya vardı ve rekabetçi oyuna geri dönmeyi olasılığını kabul etmedi. SK onu tekrar geri getirmeyi düşünüyor mu?

BDS: Abdi gerçekten harika bir oyuncu ve umarım çok iyi yerlere gelecek. Ancak onu tekrar SK’da göremiyorum ve onu bir daha zirvedeki bir takımda görebileceğim sanmıyorum.

HLTV.ORG: Sence SK Tentpole’ü kaçırdı mı?

Tentpole çok harika bir adam. Tabi ki elimizden kaçtı ancak gelecekteki takımımıza inanıyorum.

HLTV.ORG: Geçen WCG’de ikinciliği almış bir takım olarak bu sene bu turnuvaya katılamamış olmak nasıl bir duygu?

BDS: Bu bizim en büyük hayal kırıklığımızdı. Gerçekten söylenecek baka bir şey yok.

HLTV.ORG: Get_RiGhT’nin yeni fnatic takımındaki etkisine baktığımızda, ona ikinci bir şans vermeden gitmesine izin vermek pişmanlık uyandırıyor mu?

BDS: Daha önce söylediğim gibi, ben artık oyunculara bu tarz durumlarda müdahale eden bir konumda değilim. Gerçekten de bu senenin ilk bölümünde çok iyi bir performans sergiledi. Onun adına seviniyorum.

HLTV.ORG: Extreme Master Chengdu için Sk’da kimler yer alacak?

BDS: Zaman gösterecek…
http://yazogren.yetkinforum.com
jutE
Yeni Üye
Yeni Üye
jutE

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6
<b>Forum Puanı</b> Forum Puanı : 50
<b>Teşekkür Sayısı</b> Teşekkür Sayısı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/12/09

Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum" Empty
MesajKonu: Geri: Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum"   Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum" Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 1:09 pm

SpawN adlı player h2k Gaming te oynuyor.

Bds : "Spawn'ı SK'da Göremiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası