Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

XP-AntiSpy 3.97-6

YazarMesaj
factioN
Üye
Üye
factioN

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 51
<b>Forum Puanı</b> Forum Puanı : 117
<b>Teşekkür Sayısı</b> Teşekkür Sayısı : 0
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/04/93
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/11/09
<b>Yaş</b> Yaş : 30

XP-AntiSpy  3.97-6 Empty
MesajKonu: XP-AntiSpy 3.97-6   XP-AntiSpy  3.97-6 Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 12:29 am

[img]http://www.all-about-pc.de/hardware/software/xp_antispy/images/antispy.jpg[/img

XP-AntiSpy
Sürüm : 3.97-6
Boyut : 429 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows XP
Üretici Firma : Chriss Conel
Eklenme Tarihi : 29-11-2009 (bosluk)
Virüs Kontrolü : TEMİZ! Tarandı, Temiz (detay)

Tanıtım:
Windows XP ile beraber eskiden sadece Windows NT işletim sistemi yöneticilerinin kullandıkları otomatik servisler seçeneğini masaüstü kullanıcıları da kullanabildiler. Bu servisler başlangıçta otomatik olarak çalışabilen sistem programlarıdır. Bu programlar ağ bağlantıları yönetiminden, donanım idaresine kadar oldukça çeşitli görevleri uygulamak için çalışan küçük exe ve dll dosyalarıdır.

Ancak bilgisayara her türlü donanımı takmış ve aktif olarak çalıştıran kullanıcılar dışındaki tüm Windows XP sahiplerinin bilgisayarlarında da gereksiz birçok servis uygulaması Windows açılışında otomatik olarak çalıştırılmaktadır. Bu uygulamaların çoğu masum olarak görülmelerine karşı Güncelleme Aracındaki gibi birçok servis de bilgimiz olmadan Microsoft sunucularına bizden habersiz sistem özellikleri ve kişisel bilgilerimizi göndermektedirler.

Aynı bir Spyware ya da Trojan olarak niteleyebileceğimiz bu Windows XP araçlarını neyseki istersek Sistem Özellikleri sekmesinden kapatabiliyoruz. Ancak birbirlerine sıkı sıkıya bağımlı olan birçok otomatik servis programını kapattıktan sonra çoğu zaman modemimiz çalışmıyor, ağa bağlanamıyoruz ya da sistemimiz hiç açılamıyor.

İşte XP-AntiSpy programı tam da burada devreye giriyor. Bu program internete kişisel bilgilerimizi gönderebilecek şüpheli sistem servislerini bulup kapatabiliyor ve böylece sistem kararsızlığına maruz kalmadan bilgisayarımızı çok daha güvenli ve bu programlar hafızadan silindikleri için de çok daha hızlı biçimde kullanabiliyoruz.

Bu ücretsiz araç birçok kullanıcı tarafından denenmiş ve tüm şüpheli sistem servislerini bulup kapatabildiği görülmüştür. Önerimiz Windows XP işletim sistemine sahip olan tüm kullanıcıların kişisel bilgilerini korumak için gereksiz tüm servis programlarını kapatmalarıdır. Bu program ile elle 2 saat sürecek bu işlemi 1 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sürümdeki yenilikler:

* Yenilenmiş kullanıcı arabirimi
* Profil eklentisi
* Çevrimiçi yardım
* Çok çeşitli yeni özellikler
* Tcpip.sys dosyası sürümleri ile yaşanabilen bağlantı sınırı düzeltmesi
* Bağlantı limiti düzeltmesi
* Birçok hata giderilmesi

DOWNLOAD]
http://www.team-vots.xm.com

XP-AntiSpy 3.97-6
1 sayfadaki 1 sayfası